olda.com.ua

Старая школа жизни

Як працює Захист Рунами, реальні можливості та обмеження

Рунічний Захист ставиться:

  • У будь-якій магічній війні
  • Після будь-якої корекції енергетики, включаючи рунічні чищення
  • перед початком будь-якої роботи Рунами, і собі на благо, і на зло ворогам.

Користуючись нагодою, підкажу дуже важливий момент: якщо ви пройшли чищення, тим більше якщо воно було суттєвим, від родового чи інкарнаційного негативу, наприклад, і не поставили захист, то неприємності швидше за все почнуться незабаром після закінчення чищення, тому більше про захист прочитайте тут https://sop.org.ua/?cat=14.

Незакритий захист енергетика з віддаленим негативом – це магніт для різного роду сутностей, ласий видобуток крадів та приманка для будь-якого стороннього негативу.

Чистка прибрала чорний блок, але на його місці немає нічого поки що, місце «вакантно» і може бути зайняте чим і будь-ким…. Саме тому багато клієнтів ходять колами Чистками від одного майстра до іншого….

Грамотно побудований і правильно освячений майстром рунічний захист може врятувати вас не лише від негативної магії.

Як працює Захист Рунами, реальні можливості та обмеження

Захист оберігає власника від непродуктивних витрат енергії

Це дуже великий бонус. У ситуації кризи, особистої і навіть спільної, будь-якого конфлікту та нападу з боку захист не дозволить власнику витрачати свої сили на те, що він змінити не може. І всі Ваші сили підуть у справу, на подолання перешкод та вирішення проблеми.

Для захищеної людини загальні фінансові кризи навіть на благо: коли переважна більшість панікує, вона вкладає сили у своє зростання і неминуче перемагає.

Крім того, рунічний захист багаторазово знижує шанси потрапити у випадкову неприємність, бути ошуканим, підставленим у роботі, в особистому житті.

Сутність роботи руничок Захисту – підвищення енергетики власника. Коли закрито непродуктивну витрату сили, то вся енергія йде на користь людини. Це як внесок у банк своєї сили, і відсотки там також нараховують. Так що з кожним прожитим днем ​​Ви стаєте сильнішими і ніяк інакше.

А решта – вже наслідок сильної енергетики. І здоров’я, і ​​удача, і радість життя….

Чим довше людина живе і чим більше спілкується зі своїм амулетом, тим більше рунічний захист може йому дати.

Деякі клієнти через 3-5 років спілкування зі своїм захисником відчувають, що він їх «веде», і навіть не можуть відповідати на свої поточні питання.

Тепер про те, чого не може рунічний захист. Це потрібно знати всім, хто вирішить до неї звернутись.

Як працює Захист Рунами, реальні можливості та обмеження

У рунику є презумпція людської волі

Якщо господар захисного Амулета усвідомлено вирішує ризикувати своїм життям, то амулет його захищатиме до останнього, але не змінить його волі.

У мене був випадок, коли молодий хлопець із поставленим захистом стрибав із тросом у прірву для розваги…. Є така погана розвага. Розбитися він боявся, але адреналін дуже любив. В один із стрибків він втратив Амулет. І злякався стрибати без нього. І саме того дня стався нещасний випадок у цьому «атракціоні».

Амулет не стане лізти до Вас у голову, щоб зачесати нерозумні думки. Але він може відмовитися захищати таку людину і дасть знати про це.

Зрозуміло, рунічний захист не перенесе вас на планету без турбот, криз та хвороб. Але зробить життя затишним саме для Вас.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *