olda.com.ua

Старая школа жизни

Вважаєте, що писати любовні листи – це банально? Зовсім ні!

Вважаєте, що писати любовні листи – це банально? Зовсім ні!

Чому ми пишемо любовні листи? Ймовірно, викласти на папері свої почуття, думки, мрії та бажання простіше, ніж вимовити це вголос, дивлячись у вічі коханій людині. А можливо, ми просто відчуваємо надлишок почуттів та емоцій, які нас переповнюють, і маємо його кудись виплеснути. Вульгарний лист коханому чоловікові, як написати сексуальний лист дивіться тут https://pyrogiv.kiev.ua/yak-zhe-ya-tebe-xochu-svoїmi-slovami/.

Можна сісти і написати любовний роман, але це буде дуже ретельно і довго. Можна почати вести щоденник, і в ньому відзначати все, що відбувається з Вами, але щоденник адже заводиться тільки для себе. Набагато приємніше та цікавіше писати конкретній людині, тому, хто після прочитання послання захоплюватиметься Вашою пристрастю, зможе Вас зрозуміти та відповісти взаємністю.

Найімовірніше, ми пишемо любовні листи, якщо хочемо змінити щось у своїх відносинах, додати в них новизну та гостроту відчуттів, привнести до них щось нове, особливе та неповторне.

Звісно, мало хто зважуватиметься на написання листа еротичного змісту, а навіть якщо хтось і напише, то десять разів подумає, перш ніж надсилати його адресату. На жаль, це не вітальна листівка для масового споживача, де все вже надруковано та залишається лише вписати ім’я отримувача. Любовний лист, написаний самостійно – досить інтимна річ, призначена лише однієї людини.

Вчіться писати «живі» листи, які передають Вашу енергетику та зберігають Ваш запах (тільки не потрібно залишати на папері сліди помади або розпорошувати на неї свій парфум – це пішло і зовсім не збуджує).

Такі листи, що демонструють Ваші емоції, які Ваша кохана/кохана відчує за почерком, за мерехтінням чорнила, якими ви описуєте свої мрії та бажання. Можна застосувати й сучасні технології як електронних листів. У них також є своя користь – вони приходять зненацька і здатні збентежити одержувача або порушити уяву в будь-який час.

Знаменитий французький філософ та письменник Жан-Жак Руссо говорив: “Щоб написати любовний лист, треба починати, не знаючи, що збираєшся сказати, і закінчувати, не знаючи, про що написав”.

Можливо, Руссо писав свої листи, використовуючи саме цей підхід, але не всі мають навички такого мистецтва творіння, щоб написання любовного послання пускати на самоплив.

Вважаєте, що писати любовні листи – це банально? Зовсім ні!

Щоб позбавити листа банальності, зробити його неповторним та оригінальним, важливо зосередитися на темі та предметі листа. Не варто переписувати вірші чи цитати, знайдені на просторах Інтернету.

Всім зрозуміло, що загальний зміст листа зводиться до фрази Я хочу тебе. Ця єдина думка любовного послання зрозуміла та лаконічна. Але якщо написати так прямо – це буде надто банально і не відгукнеться у душі. Варто спробувати обіграти цю фразу інакше.

Зосередьтеся на тих рисах, якими Ваша кохана/кохана відрізняється від інших людей. Опишіть свої почуття, перерахуйте ознаки, чому Ви його/її любите. Зосередьте увагу на деталях, на тих речах, які відомі виключно Вам двом. Буде неправильно починати звернення фразою “Я сумувала, поки готувала вечерю, і вирішила написати тобі цей лист” або “стою у величезній пробці, вирішив не марнувати час, і ось пишу тобі …”. Не треба шукати приводів для любовних зізнань. Ви пишіть тому, що відчуваєте в цьому необхідність, тому що всередині Вас горять почуття, Ви сильно любите і прагнете бачити його або її, знаходиться поруч, отримувати задоволення від спілкування з ним. Лист, написаний Вами, – лише варіант, як заявити про це.

Як писати?

У технології твору нічого не змінилося з доби 18-19 століття. У «Настанові» щодо написання любовних листів сказано: «Письмовий склад має бути невимушений, не надто високий і не блазнівський. Він повинен нагадувати звичайну розмову, лише викладену на папері. Чим простіше викладати думки, тим приємніше їх читати, тим ближче вони здаються до серця. У тексті не потрібна риторика: безліч звернень, вигуків, як і довгі переходи, які у інших формах творів.

Чим більше ми працюємо над листом, тим менше має бути помітно, що ми працювали. Майстерність автора полягає в тому, щоб приховати мистецтво і наблизитися якнайбільше до Природи: щоб усе здавалося натуральним, вільно вилився, щоб кожен міг сказати, що інакше це краще висловити не можна» (1822).

Але що робити, якщо ви бажаєте написати щось незвичайне своїй коханій людині, але нічого не виходить: клаптики паперу летять у кошик для сміття, а ручка перестає писати вже після декількох рядків. Все добре, думок вистачає, але на папір вони ніяк не лягають.

Можливі кілька варіантів проблеми. Наприклад, звернутися до фахівців, в Інтернеті багато компаній нададуть послугу написання красивого тексту за певну суму. Або ж попросити допомоги у досвідченіших подруг чи друзів, це буде безкоштовно.

Однак це буде вже не ваш любовний лист, тому що в ньому не відображатиметься ваші думки та почуття. Його вміст навряд чи торкнеться вашого коханого/кохану, і друзі до того ж можуть проговоритися . Якщо Ви не маєте літературного таланту, напишіть коротку любовну записку: «Я обожнюю і хочу тебе бачити», а свої почуття висловіть під час зустрічі квітами, обіймами та поцілунками.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *